Close

BRAVEDAY™

Fear makes you stronger!

BraveDay™

Ogólnopolskie warsztaty odwagi

Temat spotkania

Wiele wspaniałych pomysłów nigdy nie doczeka się realizacji tylko dlatego, że ich autorom brakuje odwagi. Brak zdecydowania, blokady wewnętrzne, prokrastynacja, ograniczające nawyki i przekonania niszczą w zarodku śmiałe i wielkie idee. Gdyby dziesięciometrowy dąb miał umysł człowieka, urósłby zaledwie dwa metry….
Być może nienawidzisz swojej pracy i chcesz ją zmienić.
Być może marzysz o własnej firmie.
Być może tkwisz w toksycznej relacji.
Być może chciałbyś wyjechać i zacząć wszystko w innym miejscu. 
Być może się boisz…

BraveDay™ to jednodniowe intensywne warsztaty, które pozwolą Ci porzucić wymówki i wątpliwości. Pomogą Ci zrobić pierwszy krok do lepszego życia. Podczas 14-tu godzin (!!!) warsztatów staniesz oko w oko ze swoimi ograniczeniami, blokadami, przekonaniami, które do tej pory nie pozwalały Ci wieść życia jakiego pragniesz i na jakie zasługujesz. 


Korzyści
 •  Przyjrzysz się swoim dominującym wartościom, priorytetom i z pełną świadomością podejmiesz decyzję czy chcesz je zmienić. 
 • Poznasz najlepsze praktyki ludzi, którzy osiągnęli spektakularny sukces w obszarach na których najbardziej im zależało. 
 • Odkryjesz na nowo swój potencjał, przyjrzysz się swoim zasobom których do tej pory nawet się nie spodziewałeś.
 • Zyskasz większą świadomość swoich ograniczeń, blokad i  nauczysz się praktycznych metod ich przełamywania.
 • W formule warsztatowej i action learningowej w kilkunastoosobowej grupie wypracujesz strategię dla osiągnięcia najważniejszych celów. 
 • Dodatkową korzyścią będzie poznanie osób, dla których, tak jak dla Ciebie, rozwój osobisty jest ważną wartością. Być może znajdziesz w nich wsparcie także po szkoleniu. 
Dla kogo

Warsztaty BraveDay™ przeznaczone są dla tych, którzy chcą zmienić swoje życie, ale z jakiegoś powodu nie mogą wykonać pierwszego kroku. Także dla tych, którzy nie czują zadowolenia z życia, ale nie potrafią dokładnie określić przyczyny. Nie wiedza w jakim kierunku mają podążyć, czego naprawdę pragną. Ci, którzy mają śmiałe wizje, marzenia stworzą plan ich osiągnięcia. 


Wystąpią na wydarzeniu
Marcin Sebastian Rogowski

Jeden z czołowych trenerów rozwoju osobistego w Polsce – poprowadzi swoje autorskie warsztaty BraveDay™ jako key-note speaker i główny trener warsztatowy.

Gość specjalny - Piotr Wawrzyniak

Ekspert kreacji marki. Autor trzech książek z dziedziny marketingu. Jego agencja – Ideaway® pracuje z największymi polskimi markami. Opowie o marce osobistej.

Gość specjalny - Łukasz Łukaszewicz

Jeden z najlepszych specjalistów ustawień hellingerowskich w Polsce, guru świadomości i pogromca lęku. Zmieni Twoje przekonania na temat strachu i odkryje pokłady siły!

Monika Kowalska - Aćimović

Manager z zamiłowania z wieloletnim doświadczeniem w dużych firmach. Prawdziwa wilczyca sprzedaży i jedna z niewielu trenerek Structogramu® w Polsce. 

Monika Kliber

Autorka popularnego bloga – ‚Pracuj i żyj w swoim rytmie”. Trener warsztatowy i coach równowagi z wieloletnim doświadczeniem pracy w działach HR. 

Gość specjalny

Wkrótce poznasz kolejnego nietuzinkowego prelegenta BraveDay™!

Gość specjalny

Wkrótce poznasz kolejnego nietuzinkowego prelegenta BraveDay™!

Gość specjalny

Wkrótce poznasz kolejnego nietuzinkowego prelegenta BraveDay™!

Program
 • 8.00 – 9.00 Rejestracja, networking
 • 9.00 –  11.00 „Kim tak naprawdę jesteś?”  – Warsztaty świadomości Marcina Sebastiana Rogowskiego. Dowiesz się co mówi Twoja osobowość. Jakie wartości są dla Ciebie najważniejsze. Jakie pełnisz role życiowe i co one determinują. Jakie są Twoje predyspozycje psychologiczne i  uwarunkowania społeczne. Odkryjesz zasoby i deficyty, których nawet się nie spodziewałeś.
 • 11.00 – 12.00 „Chcesz czy nie jesteś marką” – Wykład Piotra Wawrzyniaka. Dowiesz się jak budować i komunikować swoją wartość, jak dzięki budowaniu marki osobistej lub marki firmowej szybciej realizować cele i co oznacza prawdziwa odwaga w marketingu.
 • 12.00 – 13.00 „A gdyby strach nie istniał?”  Warsztaty wizji Marcina Sebastiana Rogowskiego. Jeżeli nie wiesz czego chcesz to najwyższy czas się tego dowiedzieć. Jeżeli wiesz czego chcesz to dlaczego jeszcze tego nie masz? Dzięki pracy warsztatowej staniesz twarzą w twarz ze swoimi prawdziwymi priorytetami i dowiesz się jak działać zgodnie z nimi. Zaplanujesz najważniejsze swoje cele.
 • 13.00 – 14.00 Wykład interesującego prelegenta (informacja w późniejszym terminie)
 • 14.00 – 15.00 Przerwa obiadowa
Program
 • 15.00 – 17.00 „Odkrywając ciemną stronę” – Poznasz swoje ograniczające przekonania i zmienisz je. Staniesz oko w oko ze swoimi lękami i przepracujesz je już na szkoleniu. Zaplanujesz konkretną strategię na trudne sytuacje jakie mogą Cię spotkać i uzyskasz wsparcie ze strony współuczestników.
 • 17.00 – 18.00 Wykład interesującego prelegenta (informacja w późniejszym terminie)
 • 18:00 – 20:00 „Sztuka zarządzania sobą” – warsztaty efektywności Marcina Sebastiana Rogowskiego. Dowiesz się jak efektywnie zarządzać czasem, wzmacniać samodyscyplinę i pokonywać prokrastynację. Poznasz najskuteczniejsze metody  osiągania celów. 
 • 20.00 – 22.00 „I don’t stop when I’m tired. I only stop when I’m done” . Te godziny poświęcisz nad intensywną pracą warsztatową w formule team coachingowej, wypracujesz nowy atrakcyjny plan na swoje, życie, przygotujesz się do przeszkód jakie możesz napotkać i zrobisz pierwszy krok.
Warunki

Najbliższe warsztaty BraveDay™ odbędą się 11-go listopada 2017 roku w hotelu Felix Warszawie

Cena regularna warsztatów – 380zł 

 • Cena regularna dla par – 600zł / 2 bilety

Wszystkie ceny brutto 


Bilety

Poniżej znajduje się przekierowanie do serwisu Przelewy24 gdzie możesz nabyć bilet na konkretne wydarzenie. Kupując bilet akceptujesz regulamin wydarzenia dostępny do pobrania w stopce strony.