Close

NTS

Konferencje – Nowoczesne Techniki Sprzedaży

Współpraca z Brian Tracy i 360SBC

Marcin został zaproszony Przez BTI Polska i 360 SBC – organizatorów największych merytorycznych konferencji w Polsce do współpracy w ramach m.in cyklu konferencji „Nowoczesne Techniki Sprzedaży”. W trakcie kilkunastu edycji w ciągu roku w mniejszych i większych ośrodkach miejskich występuje czołówka polskich ekspertów biznesu oraz ciekawe osobowości medialne. Tematem jest sprzedaż, czyli obszar, którym Marcin zajmuje się od ponad ćwierćwiecza. Zapraszamy Cię na konferencje NTS, te, w których Marcin bierze udział, a także te, w których z racji na inne obowiązki nie jest w stanie. W sprawie biletów kontaktuj się z przedstawicielem organizatora – Aleksandrą Matysiak – t: 731 170 770, m: aleksandra.matysiak@360sbc.pl.

Nagrody dla uczestników

Marcin dla wszystkich uczestników przygotował atrakcyjne prezenty i zniżki. Wystarczy w smsie tuż po zakończeniu wystąpienia podać adres mailowy i później korzystając z tej strony wysłać zgłoszenie na szkolenie. Pierwsza osoba, która to zrobi  otrzymuje darmową wejściówkę na dowolne jedno lub dwudniowe szkolenia. Kolejne trzy osoby otrzymują rabat 50%. Osoby te zostaną poinformowane osobiście o wygranej. Pozostali uczestnicy otrzymują rabat w wysokości 25%. 

NASM™ na Nowoczesnych Technikach Sprzedaży

Marcin od kilku lat konsekwentnie promuje miękkie podejście w sprzedaży i twarde w negocjacjach. Jest autorem wielu innowacyjnych programów szkoleniowych, które powinien przejść każdy profesjonalista w tym „Nowoczesna sprzedaż metodą NASM™, który przybliża na konferencji:

  • „NOWOCZESNA SPRZEDAŻ METODĄ NASM™ ( Non-Aggressive Selling Model”  Trener uczy warsztatowo najważniejszych zasad i technik sprzedaży nieagresywnej takich jak: coaching klienta, słuchanie kontekstowe, metoda SPIN, Neila Rackhama, technika PIWO, technikę storytellingu i wiele innych. Szkolenie nie dostarcza agresywnych i manipulacyjnych technik, ale uświadamia rolę wywierania wpływu i perswazji w sprzedaży, uczy jak rozpoznawać i radzić sobie z manipulacjami kupców. Szkolenie dotyka każdego istotnego elementu psychologii i procesu sprzedaży oraz etapów rozmowy handlowej.

Inne szkolenia, z jakich możesz skorzystać:

  • „RADICAL NEGOTIATOR” . Warsztaty te cieszą się stałym powodzeniem wśród kupców i sprzedawców, średnich i dużych korporacji, a także właścicieli małych firm. Każdego roku w kilkunastu edycjach, w formule otwartej lub zamkniętej bierze udział kilkuset uczestników. Są to jedyne warsztaty w Polsce, które kładą nacisk na umiejętność stosowania i radzenia sobie z twardym stylem negocjowania. Do najważniejszych obszarów szkolenia należą: nauka umiejętności rozpoznawania i stosowania blefu, nauka umiejętności radzenie sobie z manipulacją, wzmocnienie pewności siebie w trakcie negocjacji, właściwe przygotowanie i prowadzenie negocjacji, przełamywanie impasu.
  • „SPEED UP™ MANAGEMENT” to warsztaty, w trakcie których otrzymasz kompendium wiedzy na temat efektywnego zarządzania managerskiego. Podczas warsztatów przyjrzysz się również swoim indywidualnym zasobom i deficytom w obszarze kierowania zespołem, poznasz najskuteczniejsze metody pozafinansowego motywowania pracowników i nauczysz się zasad asertywnej komunikacji. Jeżeli chcesz poprawić wyniki swojego zespołu stosując skuteczną, a jednocześnie prostą i intuicyjną metodę zarządzania, to szkolenie jest dla Ciebie!Tematem wystąpień Marcina na konferencji NTS jest właśnie „Nowoczesna Sprzedaż metodą NASM™”. Poniżej możesz pobrać prezentację z tej konferencji.
  • „SPEED UP™ EFFECTIVENESS”. Nad głową wiszą zaległe terminy, a nowych zadań wciąż przybywa? Nie wiesz za co się zabrać? W chaosie zapominasz o ważnych sprawach? Zacznij skutecznie zarządzać sobą w czasie i dzięki  temu szkoleniu przywróć swojemu życiu równowagę! Już w trakcie szkolenia ponownie przyjrzysz się swoim priorytetom, zaplanujesz najlepszą wersję przyszłości i odzyskasz spokój. Nauczysz się radzić sobie z odwlekaniem, rozpraszaniem i brakiem samodyscypliny. To wydarzenie sprawi, że zwiększysz swoją skuteczność, a dzięki metodzie GTD+ zyskasz przynajmniej jedną dodatkową godzinę wolnego czasu dziennie!

  • KURS TRENER I COACH BIZNESU + COACHING CLINIC. Ten sześciodniowy intensywny kurs jest jedyną tego rodzaju  propozycją na rynku szkoleniowym. Uczestnik w ciągu zaledwie tygodnia zdobywa dwie bardzo atrakcyjne kompetencje dydaktyczne:  coachingu managerskiego oraz warsztatowego szkolenia osób dorosłych. Metodycznie kurs opiera się na dwóch sprawdzonych programach rozwojowych. W zakresie coachingu uczestnik realizuje prestiżowy program  „Coaching Clinic” , amerykańskiej organizacji Corporate Coach U.  Zdobywa uprawnienia do prowadzenia coachingu managerskiego, potwierdzone respektowanym przez korporacje na całym świecie certyfikatem.W zakresie kompetencji trenera biznesu uczestnik przechodzi skondensowany program Szkoły Trenerów Biznesu, realizowanej wcześniej w ramach projektu Akademii Mistrzów Treningu. Uczestnik otrzymuje Europejski Certyfikat Trenera Biznesu potwierdzający zdobycie umiejętności prowadzenia szkoleń na poziomie IV EQF (Europejskich Ram Kwalifikacji).

  • BRAVEDAY™ to jednodniowe intensywne warsztaty, które pozwolą Ci porzucić wymówki i wątpliwości. Pomogą Ci zrobić pierwszy krok do lepszego życia. Podczas 14-tu godzin (!!!) warsztatów staniesz oko w oko ze swoimi ograniczeniami, blokadami, przekonaniami, które do tej pory nie pozwalały Ci wieść życia jakiego pragniesz i na jakie zasługujesz.

Teraz możesz skorzystać z dowolnego szkolenia z dwudziestopięcioprocentową zniżką. Szkolenia odbywają się cyklicznie w największych miastach w Polsce. Terminy szkoleń możesz sprawdzić klikając w formularz zgłoszeniowy. 


Szkolenia w promocji - rabat NTS 25%

RADICAL NEGOTIATOR - Czołowe warsztaty twardych negocjacji

Dwudniowe intensywne warsztaty twardych negocjacji. Regularna cena to 1990 zł brutto, po rabacie NTS – 1490zł brutto

MORE
Nowoczesna Sprzedaż Metodą NASM™ (non-aggressive selling model)

Dwudniowe intensywne warsztaty sprzedaży nieagresywnej. Regularna cena to 1990 zł brutto, po rabacie NTS – 1490zł brutto

MORE
SPEED UP™Management - Warsztaty zarządzania sytuacyjnego

Jednodniowe warsztaty zarządzania zespołem. Regularna cena to 990 zł brutto, po rabacie NTS – 740 zł brutto.

MORE
SPEED UP™Effectiveness - Warsztaty zarządzania czasem

Jednodniowe warsztaty zarządzania zespołem. Regularna cena to 990 zł brutto, po rabacie NTS – 740 zł brutto. 

MORE
TRENER I COACH BIZNESU- Intensywny, 6-cio dniowy kurs trenerski

Jednodniowe warsztaty zarządzania zespołem. Regularna cena to 6900 zł brutto, po rabacie NTS – 3675 zł brutto. 

MORE
BRAVEDAY™ - Ogólnopolskie warsztaty odwagi

Jednodniowe warsztaty odwagi. Regularna cena to 360 zł brutto, po rabacie NTS – 135 zł brutto. 

MORE

Sprawdź terminy i zarezerwuj dowolne szkolenie z rabatem 25%

Zapraszamy Cię do pobrania broszury z konferencji – „Nowoczesna Sprzedaż metodą NASM™”