Close

Kursy Live-Online™

Najszybszy sposób zdalnego budowania kompetencji

Spotkania online w czasie rzeczywistym

Interakcja z innymi uczestnikami kursu

Pełna analiza kompetencji

60 dni na budowanie nawyków

Indywidualny mentoring

Spersonalizowany certyfikat

Kurs Live-Online™ czy zwykły kurs online?

Czym różni się tradycyjny kurs online od kursu Live-Online™? 

W tradycyjnym kursie online uczestnik nie nawiązuje bezpośredniego kontaktu z trenerem, nie ma możliwości zadawania pytań, zgłaszania uwag. Jego indywidualne, specyficzne problemy nie mają szansy uzyskania wsparcia ze strony trenera. Komunikacja odbywa się w jedną stronę. Kursy te mają bardziej formę wykładu niż warsztatów. W kursie Live-Online™ komunikacja odbywa się w dwie strony, uczestnik ma realny kontakt z ekspertem i może rozwiązywać swoje indywidualne problemy.

W tradycyjnym kursie uczestnik nie ma możliwości czerpać z doświadczeń innych uczestników kursu. W kursie Live-Online™ uczestnik integruje się z grupą poprzez forum i może wymieniać się doświadczeniami, wspólnie ćwiczyć i sobie pomagać pomiędzy sesjami live. 

W tradycyjnym kursie uczestnik nie jest w żaden sposób przypilnowany, motywowany do nauki w określonym czasie, a jego postępy nie są wcale lub są marginalnie ewaluowane. Podczas kursu Live-Online™ uczestnik na bieżąco jest oceniany i motywowany przez trenera podczas spotkań live. 

Kurs Live-Online™ czy zwykłe szkolenie?

W ocenie  specjalistów uczenia dorosłych szkolenia prowadzone metodami warsztatowymi powodują największy przyrost kompetencji w krótkim czasie. Dlaczego więc wg. badań, tylko  15% uczestników tradycyjnych szkoleń kształtuje nowe kompetencje i wprowadza faktyczne zmiany. Kolejne 15% na szkoleniach niczego się nie uczy. Jakby byli w zupełnie innym miejscu… Pozostałe 70% to ci, którzy zmotywowani po szkoleniu, próbują coś poprawić, ale szybko się poddają. Zapominają czego się nauczyli , lub zniechęcają się po pierwszej porażce. Szkolenie trwa zwykle dwa dni, a jak wiemy żeby zbudować nowy nawyk potrzebujemy minimum 21 dni systematycznej pracy.

Kursy Live-Online™ od tradycyjnych szkoleń odróżnia wydłużony okres pracy nad zmianą, motywacji i kontroli postępów. To 60 dni pracy nad nowymi kompetencjami. Każdy dzień jest rozpisany, zadania są różnorodne i nie wpędzają uczestnika w monotonię. 

Tradycyjne szkolenie wymaga od uczestnika poświęcenie kilku dni – samo szkolenie , przygotowania, dojazd – oderwania się od stałych obowiązków. To nie zawsze jest możliwe. Aby uczestniczyć w Kursie Live-Online™ potrzebujesz wyłącznie dostępu do Internetu i około godziny dziennie. Możesz uczyć się leżąc wygodnie pod kocem. 

Istotne cechy kursu
  • Aż 60 dniowy okres pracy nad zbudowaniem nowych kompetencji
  • 8 interaktywnych, cotygodniowych spotkań „live” z  ekspertem
  • Analiza 360 zasobów,  deficytów i preferencji uczestnika na podstawie 4 profesjonalnych testów
  • Pre test i post test – ewaluacja przyrostu wiedzy uczestnika
  • Mentoring trenera przez okres 60 dni
  • Stacjonarny moduł certyfikacyjny – możliwość przećwiczenia taktyk w grupie (za dopłatą)
  • Merytoryczny podręcznik – 100 stron + zeszyt ćwiczeń i praktyczne szablony do pobrania.
  • Bezpłatny dostęp do społeczności wiedzy i merytorycznych newsletterów
  • Indywidualny opiekun kursu
  • Zniżka 20% na szkolenie stacjonarne realizowane przez partnerskie firmy szkoleniowe

Oferta kursów Live-Online

Poniżej znajduje się oferta kursów Live-Online na rok 2018

RADICAL NEGOTIATOR™

60 dniowy kurs kształcenia kompetencji negocjacyjnych. 8 spotkań live – 100 stron materiałów, kompleksowa analiza zasobów i deficytów negocjacyjnych

Start 1 października 2018 roku. Rekrutacja trwa.

więcej
NASM™ SELLING

60 dniowy kurs kształcenia kompetencji sprzedażowych. 8 spotkań live – 100 stron materiałów, kompleksowa analiza zasobów i deficytów w sprzedaży.

Start 1 listopada 2018 roku. Rekrutacja od września 2018.

THE ART OF TEAM MANAGEMENT™

60 dniowy kurs kształcenia kompetencji menadżerskich. 8 spotkań live – 100 stron materiałów, kompleksowa analiza zasobów i deficytów w obszarze zarządzania zespołem.

Start 1 grudnia 2018 roku. Rekrutacja od września 2018.