Close

Referencje

Sebastian Kotow - międzynarodowy trener
Michał Zawadka - aktor, trener, mówca
Rahim Blak - ekspert social media

Lidia Nwolisa

CEO Coach U Poland, pierwszy coach ICF w Polsce

„Marcin jest coachem o niespotykanej przenikliwości i inteligencji, jak laser skupia się na celu i pozwala coachee szybko i dokładnie ujrzeć swoje zasoby.”

Piotr Wawrzyniak

CEO Ideaway

„Współpraca z Marcinem Rogowskim otworzyła mi oczy na rzeczy jakich się nie spodziewałem i wyniósł moją skuteczność na nowy wyższy poziom.”

Tomasz Michalik

CEO Insignia, Socialpress, Motiveo

„Współpracowałem z Marcinem przy wielu projektach i za każdym razem współpraca ta przynosiła mi mnóstwo wartości i realnych korzyści.”

Katarzyna Pabian

Radna Miasta Krakowa, businesswoman

„Marcin wnosi w kazdy projekt zaangażowanie  i odwagę menadżerską. Nie znam drugiej osoby o takiej świadomości biznesowej.”

Dariusz Barczak

Prezes Polskiej Grupy Pocztowej

„Współpracowałem z Marcinem Rogowskim przy wielu projektach zarządczych, Marcin między innymi stworzył strategię sprzedaży dla PGP, konsultował zarząd w trakcie przekształceń własnościowych. To wybitny profesjonalista i przede wszystkim osoba godna zaufania”

Max Ma

CEO Pharmatech

„For many years of our cooperation Marcin Rogowski became known not only as an honest and professional partner but also as an outstanding and taft negotiator”

W pracy coacha i trenera niezwykle ważna jest dyskrecja, dlatego nie zamieszczamy wszystkich referencji na stronie. Chętnie prześlemy je na żądanie. Część referencji możesz pobrać poniżej.

Referencje