Close

TESTIMONIALS

Make friends not clients!

Opinie klientów Marcina

Lidia Nwolisa

CEO Coach U Poland, pierwszy coach ICF w Polsce

„Marcin jest coachem o niespotykanej przenikliwości i inteligencji, jak laser skupia się na celu i pozwala coachee szybko i dokładnie ujrzeć swoje zasoby.”

Piotr Wawrzyniak

CEO Webpoland

„Współpraca z Marcinem Rogowskim otworzyła mi oczy na rzeczy jakich się nie spodziewałem i wyniósł moją skuteczność na nowy wyższy poziom.”

Tomasz Michalik

CEO Insignia, Socialpress, Motiveo

„Współpracowałem z Marcinem przy wielu projektach i za każdym razem, współpraca ta przynosiła mi mnóstwo wartości i realnych korzyści.”

Katarzyna Pabian

Radna Miasta Krakowa, businesswoman

„Marcin wnosi w kazdy projekt zaangażowanie  i odwagę menadżerską. Nie nam drugiej osoby o takiej świadomości biznesowej.”

Paul Ho

Partner Ince & Co’s Shanghai

„Martin have provided business consulting for my company for three years.His help and knowledge of the european and asian market was invaluable.”

Oleg Tscheltzof

CEO and Founder Fotolia

„Martin is one of the most inspiring people in business I ever met. I  trully recomend his services and his sagnificant personal good influence.”

Pliki do pobrania

W pracy coacha i trenera niezwykle ważna jest dyskrecja, dlatego nie zamieszczamy wszystkich referencji na stronie. Chętnie prześlemy je na żądanie. Część referencji możesz pobrać poniżej.

Zaufali Marcinowi między innymi